Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej

Spotkanie z ekspertem

Zapraszamy serdecznie do kontaktu zarówno w sprawach związanych z raportami BIK, jak również w kwestiach kredytowych.

+48 791 577 882

kontakt@analizatorbik.pl

Jak się z nami spotkać

Spotkanie może odbyć się w biurze firmy, które znajduję się w Centrum, bądź też innym, dogodnym dla Państwa miejscu.

Analizator BIK
ul. Puławska 14
02-512 Warszawa

Dojazd do naszego biura

Formularz kontaktowy
* - pola wymagane

Projekt Stworzenie innowacyjnego serwisu Analizator BIK, weryfikującego zobowiązania, dokonującego zrozumiałej ich wizualizacji i wskazującego optymalną kolejność spłaty współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Analizator BIK to platforma, która nie tylko przedstawia historię kredytową w przejrzysty i czytelny sposób, ale i udziela odpowiedzi na pytanie w które banki mogą udzielić kredytu. Dzięki technologii OCR (Optical Charakter Recognition), system rozpoznaje treść zeskanowanego raportu BIK, który następnie przedstawia w czytelnej i zrozumiałej formie. Razem z zestawieniem historii kredytowej zostaje określony status poszczególnych aktywnych zobowiązań, dzięki któremu wiadomo jakie podjąć działania, aby otrzymać najkorzystniejszy kredyt!

Dzięki współpracy Analizatora BIK z ekspertami finansowymi jak i bankami, masz możliwość otrzymać kompleksową pomoc od analizy raportu, aż po uzyskanie kredytu!

Informacji na temat realizowanego projektu udzieli:

Jan Bijas, Koordynator Projektu

m: 791 577 882, @: jan.bijas@analizatorbik.pl

* - pola wymagane* - pola wymagane* - pola wymaganeAby wyświetlić historię musisz się zalogować